Menu Close

Videonovērošana

Nepieciešamas acis automašīnu stāvlaukumā, ofisā, veikalā? Vēlies drošības sajūtu mājās? WWH piedāvā videonovērošanas tīklu uzstādīšanu, apkalpošanu un uzturēšanu jebkura veida objektos – vai tā būtu privātmāja vai ofisa ēka. Pakalpojumu piedāvājam sadarbībā ar ELECTROBASE.LV


HIKVISION

Hikvision ir pasaules lielākais videonovērošanas un drošības sistēmas risinājumu ražotājs. Kompānija piedāvā inovatīvus videonovērošanas produktus, ierakstīšanas un apstrādes programmnodrošinājumu.

Hikvision piedāvā tādus kompleksos risinājumus, kā videonovērošanas sistēmas, video sienas, piekļuves kontroles, domofoni, drošības signalizācijas sistēmas u.c. Hikvision popularizē tradicionālas audio un video kodēšanas, video apstrādes un datu glabāšanas tehnoloģijas, ka arī progresīvos risinājumus, tādus kā mākoņdatošana, big data un deep learning (dziļā mācīšanās). Atbilstoši ilgtermiņa attīstības stratēģijai, papildus videonovērošanas nozarei, Hikvision piedāvā risinājumus arī gudrajām mājām, rūpnieciskajai automatizācijai un robotehnikai.


DAHUA

Tāpat kā HIKVISION, šī ražotāja kameras arī ir IP videonovērošanas kameras.

IP videonovērošanas kamera video un audio signāla pārraidei izmanto gan bezvadu WiFi , gan kabeļu datortīklus. Faktiski IP kamera ir kā dators, kuram tiek piešķirta unikāla IP tīkla adrese un  līdz ar to atšķirībā no analogajām kamerām ir iespējams attālināti piekļūt katrai ip novērošanas kamerai izmantojot datoru vai viedierīci.  IP novērošanas kamerā var ieviedot SD karti, kur kamera veic ierakstu līdz ar to, ja nepieciešama ir tikai viena kamera , tad var neizmantot Tīkla Video Ieraksta (Network Video Recorder-NVR) iekārtu, ievērojami samazinot izmaksas. Būtisks plus ir iespēja izmantot bezvadu WIFI videonovērošanas kameras, ekonomējot laiku un līdzkļus datu kabeļa instalācijai. 


Galvenās IP videonovērošanas kameru sistēmu priekšrocības ir :

  • Iespēja mainīt uzstādījumus katrai kamerai attālināti.
  • Veikt ierakstu uz SD kartes pašā kamerā, līdz ar to nav nepieciešama ierakstu iekārta. 
  • Kameru var pieslēgt pie esoša datortīkla, nav jāinstalē jauni kabeļi. 
  • Ir kameras , kur attēlu un skaņu var pārraidīt pa Wi-Fi tīklu.
  • Dažu kameru modeļi ir aprīkoti ne tikai ar mikrofonu , bet arī ar skaļruni. 
  • Lielāka attēla izķirtspēja salīdzīnot ar analogajām kamerām.
  • Iespēja veikt attēla un skaņas ierakstu uz datora vai ieraksta ierīces NVR (network video recorder) attālināti izmantojot interneta pieslēgumu.