Menu Close

Programmatūra

Pārdodam un apkalpojam dažādas grāmatvedības, automatizācijas programmas. Piedāvājam apmācību, uzstādīšanu un nepamanāmu pāreju no citām programmām/līdzekļiem.

Grāmatvedības programmatūras: ANRKAVS, ZALKTIS, KRIVULIS, JUMIS, HORIZON

Datubāžu programmatūras: MICROSOFT POWERBI, FOXPRO, MICROSOFT SQL

MS Excel automatizācijas programmatūras: AUTO TIRDZNIECĪBA, PREČU UZSKAITE (mēbeļu, sadz. tehnikas pārdošanai), ATSKAIŠU UN DATU APSTRĀDE (integrācijai ar JUMIS)


GRĀMATVEDĪBAS PROGRAMMATŪRAS


ANKRAVSAnkravs jau vairāk kā 25 gadus veiksmīgi darbojas programnodrošinājuma izstrādes jomā. Šobrīd uzņēmums ir viens no lielākajiem un stabilākajiem nozares speciālistiem. Esam oficiālais Ankravs programmatūrrisinājumu dīleris. Piedāvājumu klāstā ietilpst dažādas finanšu, grāmatvedības, uzskaites un lietvedības programmas, kuras veidotas, pamatojoties uz uzņēmumu vajadzībām un Latvijas valsts likumu prasībām.

Sadarbībā ar ANKRAVS.LV piedāvājam jebkuras viņu piedāvātās programmatūras uzstādīšanu, apkalpošanu un konsultēšanu.

 • Preču saņemšana, izrakstīšana, pārvietošana, atgriešana un pārcenošana
 • Preču inventarizācija
 • Pasūtījumu dokumenti un norēķini ar piegādātājiem un klientiem
 • Dažādas atskaites par precēm un klientiem
 • Datu imports un eksports
 • Datu apmaiņa ar svariem, kases aparātiem, POS sistēmām, bankām, interneta veikaliem, inventarizācijas iekārtām un skeneriem
 • Preču pavaddokumenti svešvalodās
 • Elastīgs atskaišu konfigurācijas rīks

ZALKTIS – grāmatvedības datorprogramma visiem maziem un vidējiem uzņēmumiem, biedrībām un individuālajiem komersantiem. Zalkti var izmēģināt bez maksas. Zalktis ir ērti lietojama datorprogramma, kurā var ievadīt visus firmas finansiālos datus un iegūt visdažādākos pārskatus – gan VID, gan pašas firmas vadības vajadzībām.

Programmatūrā ZALKTIS var veikt grāmatojumus un gūt to izdrukas dažādas formās. Šīs formas sevī iekļauj parastos grāmatojumus, maksājuma uzdevumus, ienākošos un izejošos bankas dokumentus, kases orderus, rēķinus.

Zalktis nodrošina sekojošās atskaites jebkurā laika intervālā apskatei un izdrukai:
–      Hronoloģiskais žurnāls
–      Konta apgrozījums
–      Virsgrāmata un izvērstā virsgrāmata
–      Klienta apgrozījumi jebkurā kontā
–      Klientu apgrozījumi jebkurā kontā
–      Peļņas vai zaudējumu aprēķins
–      Kontu plāns
–      Norēķinu konta pārskats


KRIVULIS – pašnodarbinātām personām un visiem individuāliem uzņēmējiem, kuriem grāmatvedības uzskaite ir jākārto vienkāršā uzskaites sistēmā

Datorprogrammas Krivulis izstrādes mērķis: ir nodrošināt pašnodarbinātas personas, kurām nav speciālās grāmatvedības izglītības, ar praktiski lietojamu datorprogrammu, kas minimāli vienkārši uzskaitīs viņu saimniecisko darbības finanses un nodrošinās LR nodokļu likumdošanā paredzēto pārskatu izdrukas.

KRIVULIS funkcionalitāte ir kā neliela daļa no galvenās programmas ZALKTIS. Lietotājiem ir iespēja ietestēt programmatūru KRIVULIS trīs mēnešus, pirms tas oficiāli jāiegādājas. Funkcionalitātes līdzīgas, bet fokusētas uz mazākiem uzņēmumiem ar vienkāršāku, bet tik pat detalizētu darbību principu.


JUMIS – universāla uzņēmuma vadības sistēma. Jumis ir ērta un viegli lietojama grāmatvedības programma. 

Galvenās funkcijas

 • Rēķinu izrakstīšana un nosūtīšana e-pastā tīmekļa vietnē
 • Finanses, t.sk. banku operācijas, naudu plūsmas, budžeti
 • Pamatlīdzekļi
 • Noliktavas un preču kustība
 • Personāls, t.sk. algu aprēķins un darbinieku uzskaite
 • Ērta datu ievade un pārskatāmas atskaites

Iespējas

 • Dati atrodas drošos, apsargātos mākoņcentros. Rezerves kopēšana ik pēc 2 stundām
 • Attālināta pieeja uzņēmuma datiem neatkarīgi no atrašanās vietas un pieslēgšanas ierīces
 • Jauninājumi ir automātiski un ir iekļauti abonementa maksā
 • Piemērots grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem
 • Samazini datu servera, licenču, IT infrastruktūras un administrēšanas izmaksas

HORIZON – Resursu vadības un grāmatvedības programma mākoņrisinājumā augošiem uzņēmumiem.


Pārdodam un apkalpojam:

 • Microsoft PowerBI – datu analīzes programmatūra ar mākslīgo intelektu. Biznesa uzturēšanas un datu, finanšu analīze.

“Atklājiet visu savu datu potenciālu, izmantojot nākamās paaudzes mākslīgā intelekta rīkus ar Copilot Power BI. Aprakstiet nepieciešamās atziņas vai uzdodiet jautājumu par saviem datiem, un Copilot analizēs un ievāks pareizos datus pārskatā – viegli pārvēršot datus noderīgās atziņās..”

 • FoxPro – sena datu bāžu pārvaldes sistēma. Zināma un “izturīga.”

Microsoft Visual FoxPro (VFP) ir objektorientēta programmēšanas vide ar iebūvētu datubāzes dzinēju. Microsoft 2007. gadā pārtrauca VFP izstrādi un tirdzniecību, taču to joprojām var lejupielādēt un izmantot datubāzu lietojumprogrammu veidošanai darbvirsmas, tīmekļa un klienta/servera lietojumprogrammām.

 • Microsoft SQL – datu bāžu izveidošana, automatizēšana, uzturēšana un apkalpošana.

Microsoft SQL ir datubāzu pārvaldības sistēma (RDBMS), kas atbalsta dažādas darījumu apstrādes, biznesa izlūkošanas un analīzes lietojumprogrammas korporatīvajās IT vidēs.


WWH piedāvā arī ar Excel makrosiem izveidotas programmatūras, piemēram, autoplaču iepirkumu un pārdošanas programmas, pavadzīmju veidošanas programmas, mazāka preču daudzuma pārdošanā (piem. mēbeļu, sadzīves tehnikas veikalos), kuras izmanto dažādu uzņēmumu grāmatvedībā un uzturēšanā.


WWH_Auto

Excel makro programmatūra WWH_Auto ir veids, kā autoplačiem uzturēt kvalitatīvu, sakārtotu grāmatvedības vidi. WWH_Auto piedāvā atskaišu veidošanu, izvēloties jebkuru iepriekš ievadīto darījumu vai darījumu grupu, precīzu perioda izvēli dažādu atskaišu veidos. Apmācīsim, izstāstīsim katru mazāko programmatūras detaļu, kā arī uzstādīsim to uz Jūsu datora. Sazinaties!

autoplacis1
autoplacis2
autoplacis3
autoplacis4
autoplacis5
autoplacis6
autoplacis7
autoplacis8
autoplacis9
autoplacis10
previous arrow
next arrow

WWH_Preces

WWH_Preces programmatūra piedāvā preču iepirkuma, pārdošanas, statistikas veidošanu. Īpaši noderīga uzņēmumos, kur pārdod maz preču ikdienā, piemēram mēbeļu vai sadzīves tehnikas veikalos. Aplikācijā iespējams automātiski izveidot pavadzīmes, izvēloties konkrētu preci, periodu vai citu kritēriju. Tiek automātiski uzturēti pārdošanas dati, kuriem vienmēr iespējams piekļūt. Apmācam, uzstādam un izstāstam. Interesē? Sazinies!

preces1
preces2
preces3
preces4
previous arrow
next arrow

WWH_uzJumi

WWH_uzJumi piedāvā noderīgu savienošanos ar grāmatvedības programmatūru JUMIS, veidojot automātisku datu kārtošanu Excel tabulās, atsevišķu informācjas grupu filtrēšanu. WWH_uzJumi esošo informāciju ar vienu klikšķi var pārvērst failā, ko saprot JUMIS programma, tādējādi radot nepārspējami ātru, efektīvu informācjas apmaiņu, kas noder katrā e-veikala vidē. Pie programmas iegādes mēs Jūs apmācīsim, palīdzēsim veikt programmas instalāciju un pārliecināsimies par tās darbību, kā arī atbildēsim uz citiem Jūsu jautājumiem. Sazinaties!

jumis1
jumis2
previous arrow
next arrow